• Язык:   UA RU
 • Швидка безкоштовна доставка по Києву/передмістю і по Україні. Детальніше. Постійна знижка 10% при реєстрації на сайті.

  Який сухий корм для собак вибрати

  2021.01.13

  Oven-Baked - особливий корм для собак та котів

  2021.01.12

  Як вибрати наповнювач для туалету

  Як вибрати наповнювач для туалету для домашнього улюбленця? Деревні, глиняні, мінеральні, кварцові, силікагелеві, кукурудзяні... Розмір гранули? Чи можна змивати у каналізацію? Який наповнювач краще для кошеня? А для довгошерстого кота? Ми допоможемо Вам розібратися в цьому різноманітті, описавши плюси і мінуси кожного виду. І розповімо як Вибрати найбільш вдалий наповнювач для туалету.

  2019.03.01

  Безпека тварин у Новий рік

  Вже зовсім скоро – новорічні веселощі, гучні компанії, гучна музика, салюти та феєрверки… Для нас це завжди приємні емоції та очікування новорічного чарівництва…. Але давайте подивимося на всю цю «веселість» очима наших домашніх улюбленців – це не лише суцільний стрес, а й низка небезпек! За весь рік саме у Новорічні свята найбільша кількість собак, які втекли під час салютів, котів та кішок, що з'їли «дощик» з ялинки та інші «принади». Дуже рекомендуємо дотримуватися простих правил, і тоді для нас і для наших вихованців все буде добре!

  2018.12.30

  Чому собака не їсть корм?

  Чому собака не їсть корм?

  2018.07.06

  Чим відрізняється корм для кастованих/стерилізованих котів/коші

  Чим відрізняється корм для кастованих/стерилізованих котів/кішок від звичайного?

  2018.05.24

  Правила перевезення тварин у літаку

  Які є правила авіакомпаній для перевезення тварин? Як підібрати розмір перенесення? Чи можна брати годівницю/напувалку/підстилку?

  2018.05.24

  Міфи про годування собак

  Звіти на найчастіші питання про годівлю собак. Тільки корм чи змішане харчування? Чи може "натуралка"? Чи можна давати кістки, сир, йогурт? Чи потрібна спеціальна миска на штативі?

  2018.05.22

  Міфи про годування кішок

  2018.04.24

  Обробка кішки від паразитів (блохи)

  Як перевірити, чи є кота блохи? Чим вони небезпечні? Як їх позбутися? Що ефективніше: шампунь від бліх, спрей, краплі, нашийник? Що вибрати? Короткий огляд найпопулярніших засобів

  2018.04.16