• Язык:   UA RU
 • Швидка безкоштовна доставка по Києву/передмістю і по Україні. Детальніше. Постійна знижка 10% при реєстрації на сайті.

  Повернення та обмін


  Повернення/обмін товарів

  - Якщо раптом Ви незадоволені/хочете поміняти/повернути товар, і в цьому є наша вина (наприклад, кур'єр привіз не той товар, якісь претензії до якості товару або ін. непорозуміння (ці випадки поодинокі за багато років роботи нашого магазину і ми) завжди йдемо назустріч клієнту), ми завжди вирішуємо це питання за наш рахунок (доставка, пересилання, обмін та ін.) Ви можете повернути товар кур'єру в момент отримання замовлення.

  - Якщо раптом є претензії, що стосуються виробника товару, ми вирішуємо питання з виробником/дистриб'ютором або забираємо товар, привозимо Вам новий і самі розуміємо всі проблеми.

  - Якщо Вам привезли якісний товар, який Ви замовляли, претензій до товару немає, але Ви з якоїсь причини передумали його купувати і хочете повернути чи обміняти, то:

  Відповідно до Закону України (ЗУ Про захист прав споживачів) покупець може обміняти або повернути Магазину куплений товар у таких випадках (Стаття 9.):

  - товар не був у використанні (немає явних ознак його використання),

  - не має пошкоджень, які могли бути заподіяні покупцем (збережено зовнішній вигляд товару, етикетки, ярлики, не пошкоджено товарне пакування, запаяні у пластикові пакети комплектуючі не розпаковувалися тощо)

  - з дня придбання минуло трохи більше 14 днів, крім дня купівлі.

  Якщо аналогічного товару в магазині немає, Ви можете придбати будь-які інші товари з перерахунком вартості або отримати гроші в розмірі вартості товару на момент покупки, або отримати аналогічний товар після поставки товару, про що продавець зобов'язаний повідомити в день постачання товару (ст.9 п. 3). 2 Закону).

      У разі повернення грошей, розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості товару на момент покупки за вирахуванням вартості доставки (по Києву – 70 грн, до передмістя Києва – обумовлена вартість доставки. Якщо, крім товару, що повертається, сума товарів, що залишилися, відповідають сумі для безкоштовної доставки, вартість доставки не забирається).  Повернути товар можна декількома способами:

  1. В офісі нашого магазину за адресою Сім"ї Сосніних 7а (попередньо попередивши про Ваш приїзд)

  2. Надіслати товар Новою поштою (менеджер скаже адресу та дані одержувача. При відправці НЕ вказувати післяплату, вартість доставки оплачується покупцем. Після того, як товар надійде на склад, гроші будуть повернуті на картку або рахунок протягом 3 робочих днів).

  3. Повернути нашому кур'єру разом з наступною доставкою товару (так само протягом 14 днів з моменту покупки)

  4. Замовити кур'єра, який приїде до Вас додому та забере/поміняє товар, вартість 70 грн., оплачується покупцем.


   Умови обміну та повернення товару неналежної якості:

  Заміна або повернення товару з виявленим у процесі експлуатації прихованим виробничим дефектом (істотним недоліком) провадиться на підставах та у строки, встановлені Законом України Про захист прав споживачів.Повернення або обмін товарів неналежної якості здійснюється безкоштовно. Повернення грошей можливе у день повернення товару або, у разі відсутності грошей у касі, протягом максимум 7 днів.

       Обміну та поверненню НЕ ПІДЛЕЖИТЬ:

  -Список товарів належної якості, що не підлягають обміну та поверненню

  - товар, який не має суттєвих недоліків, з моменту покупки якого пройшло більше 14 днів.

  - Товар, який має істотних недоліків, перестав бути новим, тобто. був у використанні.

  - Товар має механічні пошкодження, порушено упаковку, у процесі експертизи встановлено, що недоліки товару виникли з вини покупця, ознаки стороннього втручання (розтин, спроба ремонту) та ін.

      Щоб уникнути непорозумінь, оглядайте товар у момент отримання. Якщо Вас не влаштовує зовнішній вигляд, розмір, колір, ще щось, або товар не відповідає замовленому, повертайте товар кур'єру (не розкриваючи упаковку). У разі відмови від товару належної якості, покупець оплачує вартість доставки. Усі претензії на зовнішній вигляд та механічні пошкодження приймаються тільки в момент доставки.