Скидки до - 15% зарегистрированным покупателям!  Быстрая бесплатная доставка по Киеву и Украине! 

Оплата і доставка у воєний час

 

Оплата і доставка у воєний час

Шановні клієнти! Ми робимо все можливе, щоб обробити замовлення і максимально швидко відправити товари!

Ми регулярно поповнюємо склад необхідними товарами, якими можливо. Також кожен день робимо дозамовлення в постачальників на необхідні товари для комплектації замовлень. Працюємо зі складами в Києві та багатьох іншіх містах. Наявність на сайті оновлюється кожен день. 

У звязку с ситуацією в країні комплектація замовлень може зайняти довший термін, ніж зазвичай і триває 1-3 робочі дні після обробки замовлення. Деякі товари можуть бути відправлені в той же день, деякі замовлення можуть комплектуватись довше. 

  1. Віправляємо товар Новою поштою  кожен день по передплаті. Доставка, як і раніше, на відділення Нової пошти від 999 грн безкоштовна на  відділення або у поштомат, від 1499 грн за точною адресою.  Графік працюючих відділень кожен день оновлюється на сайті Нової пошти https://novaposhta.ua/news/rubric/2/id/10171 (Вам необхідно перевірити чи працює необхідне Вам відділення)
  2. Можливий самовивіз зі складуза попередньою домовленістю.
  3. Працює доставка по Києву.  Від 999 грн доставка безкоштовна, на меншу сумму вартість доставки становить 100 грн. У разі виникнення небезпеки доставку може бути обмежено. Доставка відбувається до під'їзду отримувача.

 

Чому тільки передплата (для Нової пошти) - повна або часткова

Багато позицій на нашому складі у значно меньшій кількості, ніж замовлень на них, поставки не очікуються. 

На жаль, ми не маємо жодної змоги зараз комплектувати ВСІ замовлення як раніше, з нашого та інших багатьох складів, чекати на оплату, відправляти накладеним платежем, відслідковувати незабрані/телефонувати чи заберуть/чекати/повертати посилки - тоді просто зупиниться все.

Ми збираємо підтверджені і сплачені замовлення і відправляємо їх. Коли ми обробляємо замовлення з товарами, які є на нашому складі  або які замовили в постачальника і отримали підтвердження що товар є і коли ми його отримаємо -  ми відправляємо реквізити для сплати.

Зі свого боку ми робимо все можливо щоб максимально швидко відправити Ваші замовлення. Але є незалежні від нас причини:

- коли ми вчасно і швидко відправляємо замовлення, але через воєні дії збільшується термін доставки Нової Пошти

- або клієнт вимушен переїхати (на Новій пошті є переадресація відправлення)

- або клієнт замовляв в декількох магазиніх "хто швидше доставить" ( ми платимо за пересилку в обидва кінці, в цей час інші бажаючі не можуть купити товар, який іде і повертається) і багато інших причин.

  Ми розуміємо Ваші сумніви, зараз багато хто замовляє в нас перший раз, і якщо по якійсь причині ви не хочете повністю оплачувати замовлення перед його відправленням, можлива часткова передплата

Часткова передплата ( як правило 150-500 грн)  - це приблизна вартість доставки замовлення в обидва кінці. Якщо Ви не забираєте замолвення на Новій пошті, ця оплата НЕ повертається, а йде на оплату пересилки замовлення в обидва кінці.

У звязку з активними бойовими діями ми не відправляємо замовлення в Донецьку, Луганську області (список може змінюватись в залежності від ситуації). Як правило, відділення там або не працюють, або постійно змінюються. Якщо Ви впевнені, що необхідне Вам відділення працює/буде працювати  або при необхідності Ви зможете чекати або поїхати забирати в інше працююче - можемо відправити повністю оплачене замовлення. 

Якщо раптом по якійсь причині ми так і не змогли зібрати і відправити Ваше замовлення у потрібний термін, або ви по якійсь причині хочете скасувати замовлення (ДО того, як воно відправлене Новою Поштою)  - ми без проблем повернемо гроші в повному обсязі! Повернення зробимо в той же день, максимально швидко ( від декількох хвилин до декількох годин відправимо кошти), банки зараз працюють стабільно і без затримок. 

! Наповнювачі для туалетів, корми та консерви економ класу (ТМ Пан Пес, Пан кіт, Для друга, Клуб 4 лапи, Дог Смак, Ройчер) та великогабаритні товари (пластикові контейнери, перенесення великих розмірів, закриті туалети та ін.), незалежно від суми замовлення.

Сподіваємося на Ваше розуміння!

Маємо надію, що вже найближчим часом ситауція в країні стабілізується і ми зможемо повернутися до нормального життя і роботи!

Бережіть себе і своїх улюбленців! 

Давайте українською?

Залишити російську Давайте!