Скидки до - 15% зарегистрированным покупателям!  Быстрая бесплатная доставка по Киеву и Украине! 

Знижки учасникам АТО!

2017-ukrainci-razom


Шановні наші захисники, учасники АТО!


Хочемо повідомити, що в рамках програми «Соціальна картка учасника АТО»  діє спеціальна програма знижок в інтернет магазині Zoolandia.com.ua.


 Ми хочемо хоч якось віддячити вам за ваш подвиг, за те, що пройшли пекло війни, та надати дисконтні умови на купівлю зоотоварів.
Нехай такий маленький внесок від компанії Zoolandia.com.ua  принесе вам користь.

Дякуємо за мужність!Для того щоб скористатися знижкою 12% в інтернет магазині Zoolandia.com.ua  учаснику програми потрібно:


При оформленні замовленні через сайт перший раз:
-    Якщо Ви робите замовлення через сайт в робочий час (пн.-пт.: 9-19, сб. 11-15): зареєструватись на сайті (або передзвонити за вказаними телефонами), повідомити менеджеру магазина, що Ви є власником картки „Соціальна картка учасника АТО“ і надати підтвердження (номер картки), менеджер перевірить данні і включить знижку для Вашого профілю -12%. Ви зможете робити замовлення в будь-який час і будь-яким зручним для Вас способом (по телефону, через сайт, на електронну адресу), відразу з першого замовлення і в подальшому,  знижка буде рахуватися автоматично.

-    Якщо Ви робите замовлення через сайт в неробочий час, при оформленні замовлення обов’язково вкажіть у полі «Коментарі» в замовленні, що Ви є власником картки „Соціальна картка учасника АТО“ і надати підтвердження (номер картки).  При обробці замовлення менеджер Вам перерахує ціни зі знижкою 12% (від звичайної ціни товару)  для цього замовлення, та включить постійну знижку для Вашого профілю -12%. В подальшому  Ви зможете робити замовлення в будь-який час і будь-яким зручним для Вас способом (по телефону, через сайт, на електронну адресу), знижка буде рахуватися автоматично.


Якщо Вам зручно робити замовлення по телефону: необхідно повідомити менеджеру магазина, що Ви є власником картки „Соціальна картка учасника АТО“ і надати підтвердження (номер картки). Менеджер оформить замовлення зі знижкою, а також надасть Вам дані для наступного оформлення замовлення через сайт зі знижкою. В подальшому  Ви зможете робити замовлення в будь-який час і будь-яким зручним для Вас способом (по телефону, через сайт, на електронну адресу), знижка буде рахуватися автоматично.


*Знижка діє на абсолютно всі товари, крім акційних  (на які вже встановлена ціна зі знижкою). Також діють стандартні умови для безкоштовної доставки (по Києву – від 500 грн, по Україні Новою поштою – від 1000 грн)


Детальніше про те, як отримати соціальну картку учасника АТО та про діяльність Всеукраїнського громадського об’єднання «Українці – Разом!» можна ознайомитися тут https://ukrazom.org. «Соціальна картка» - це масштабна програма соціально-правового забезпечення учасників бойових дій. Це єдина всеукраїнська платформа, яка об'єднує сили держави, волонтерів та бізнесу в їх прагненні підтримати учасників АТО.

Давайте українською?

Залишити російську Давайте!